Wyszukaj kody i promocje

 

GLOV to innowacyjny demakijaż Twojej twarzy na miarę XXI wieku. Czym jest GLOV? Jest to rękawiczka, która starannie i dokładnie usuwa makijaż jedynie przy pomocy wody. Wykonana jest ona z mikro – włókien, które są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa i 30 razy cieńsze od włókien bawełny. Dzięki temu skutecznie ściągają zanieczyszczenia z powierzchni twarzy.

Firma GLOV stworzyła 2 produkty dopasowane co codziennych potrzeb kobiet. Pierwszy z nich to rękawiczka GLOV Comfort. Służy ona do usuwania śladów nawet bardzo mocnego makijażu. Wystarczy woda aby całkowicie oczyścić twarz z brudu. Rękawiczka GLOV Comfort zapewnia uczucie świeżości dzięki doskonałej pielęgnacji twarzy i okolic oczu. Drugim produktem jest mniejsza rękawiczka GLOV on-the-go. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć GLOV zawsze przy sobie. W dowolnej chwili można wyciągnąć go z torebki aby oczyścić twarz. GLOV on-the-go świetnie nadaje się do podrózy, gdyż bez problemu zmieści się w nawet małej kosmetyczce.

Dlaczego GLOV? Skuteczność produktów została potwierdzona w wielu testach konsumenckich, jest szybszy i wygodniejszy od tradycyjnych płynów do demakijażu, naturalnie pielęgnuje i chroni skórę przed nadmiernym kontaktem z nienaturalnymi składnikami, zmieści się do torby, jest delikatny dla oczu i idealny do każdego typu cery, jest ekonomiczny i wydajny. Żywotność rękawiczek GLOV wynosi aż 3-4 miesięcy!

Skorzystaj z kodów rabatowych i zamów produkty GLOV  już teraz. Jeśli po 7 dniach uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, to firma zwróci Ci pieniądze. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje