Wyszukaj kody i promocje

 

Gandalf jest księgarnią internetową, która funkcjonuje od 2004 roku. Firma już trzeci rok z rzędu jest liderem w rankingu sklepów internetowych w kategorii kultura ( tygodnik „Wprost” i portal Money.pl). Misją Gandalfa jest poszerzanie horyzontów oraz wspieranie rozwoju czytelnictwa w Polsce. Aktywne działania firmy idą w kierunku tworzenia mody na czytanie, mody na kulturę.

Firma oferuje swoim klientom  ponad 180 tysięcy produktów. Książki o każdej tematyce, encyklopedie, leksykony, poradniki, słowniki, publicystyka literacka,  podręczniki szkolne i akademickie, e-książki, audiobooki, różnego rodzaju filmy na DVD i Blu Ray, muzyka, gry oraz puzzle – to część asortymentu księgarni Gandalf.

Firma organizuje liczne konkursy, w których nagrodami są cenne nagrody. Dodatkowo stali klienci mogą przynależeć do ciekawego programu lojalnościowego, dzięki któremu uzbierane punkty wymienia się na produkty dostępne w asortymencie sklepu.

Gandalf gwarantuje klientom bezpieczną i szybką dostawę do domu. Towar zostaje wysłany w przeciągu 24-48 h od momentu założenia zamówienia. Średni czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską to 1 dzień roboczy - duże miasta, 2 dni robocze małe miasta, 3 dni robocze małe miejscowości i wsie. Przy zamówieniach powyżej 150 zł przesyłka jest gratisowa!

Zakupy w księgarni internetowej Gandalf to duża oszczędność czasu. Nie każdy z nas ma przecież czas na przerzucanie książek pomiędzy regałami w poszukiwaniu tej konkretnej.

Liczne akcje promocyjne i upusty sprawiają dodatkowo, że zakupy w gandalf.com.pl to czysta przyjemność za niską cenę!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje