Wyszukaj kody i promocje

 

Fun in Design to polska firma stworzona przez trójkę młodych, przedsiębiorczych ludzi. W marcu 2011 roku w ich głowach narodziła się myśl aby stworzyć coś innowacyjnego. Może portal, na którym kobiety mogłyby same projektować swoje buty? Świetny pomysł! Już we wrześniu tego samego roku ruszyła strona funindesign. Popularność marce przyniósł jeden z programów telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN, gdzie założyciele firmy promowali swoje produkty w marcu 2012 roku. Na chwilę obecną Fun in Design cieszy się taką popularnością, że we wrześniu 2013 roku został otwarty pierwszy stacjonarny sklep w centrum Warszawy. Dla klientów, którzy do stolicy mają daleko lub po prostu wolą zakupy online, działa ciągle z powodzeniem sklep internetowy pod adresem funindesign.pl.

Przeszukujesz dziesiątki sklepów w poszukiwaniu butów, o jakich marzysz, ale nie możesz ich znaleźć? Chcesz mieć buty ślubne według Twojego pomysłu?  Czemu nie?! Teraz z funindesign.pl wszystko jest możliwe.  Zaprojektuj swoje buty od A do Z! Wybierz model buta, materiał, kolory, wysokość obcasa, rodzaj podeszwy i cholewki oraz dodatki. Poczuj się jak projektant! Zaskocz przyjaciół butami, jakich nie będzie miał nikt inny. Tylko Ty.

Funindesign.pl to także świetne miejsce dla osób poszukujących obuwia w niestandardowych rozmiarach lub szukających butów w dwóch różnych rozmiarach.

Zakupy w funindesign.pl to świetna zabawa i wygoda. Skorzystaj z kodów promocyjnych, a przekonasz się jak niewiele takie zakupy mogą kosztować!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje