Wyszukaj kody i promocje

 

Flora Queen to istniejąca od 2004 roku kwiaciarnia internetowa. Swoją działalność prowadzi na terenie sześciu krajów, kwiaty dostarcza do ponad stu państw! Róże, lilie, gerbery, storczyki – te i wiele innych Flora Queen dostarcza codziennie z niebywałą dbałością o każdy szczegół. Kwiaty dla bliskiej osoby to najlepszy sposób na wyrażenie uczuć, a od teraz możesz obdarowywać bliskich bez wychodzenia z domu.

Firma oferuje bukiety na wiele okazji. Urodziny, imieniny, rodzica, narodziny dziecka, podziękowania a może ślub? Flora Queen na każdą z wymienionych posiada propozycje kompozycji kwiatowych. Wieńce i wiązanki pogrzebowe także wchodzą w skład oferty.

Oprócz kwiatów ciętych, Flora Queen proponuje jako prezent dla bliskiej osoby kwiaty doniczkowe takie jak białe anturium, różowe anturium, bromelia, dracena, guzmania i schefflera. W obliczu tak dużego wyboru każdy znajdzie coś, co z pewnością trafi w gust obdarowywanej osoby.

W zakładce „Oferty dnia” znajdziemy codziennie bukiety, które w danym dniu mają cenę promocyjną. Dzięki kodom rabatowym oferta Flora Queen jest bardzo atrakcyjna i każdy może sobie pozwolić na to aby wywołać radość u rodziny lub przyjaciół.

Flora Queen posiada także propozycję dla firm. Jest to doskonały sposób na nagradzanie pracowników, gratulowanie im i wspólne świętowanie sukcesów. Dla firm Flora Queen posiada preferencyjne ceny oraz liczne nagrody dla firm realizujących duże zamówienia. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje