Wyszukaj kody i promocje

 

Funkcja Innowacja Design Elegancja – w tych czterech słowach można opisać każdy produkt oferowany przez sklep online FIDE.pl. Jest on  najstarszym w Polsce sklepem internetowym oferującym produkty wyposażenia i dekoracji wnętrz. Swoją działalność rozpoczął w 2002 roku i od tego czasu nieustannie wzbogaca swój asortyment.

Ofertę sklepu stanowią produkty znanych i cenionych marek takich jak Alessi, Aladdin, Blomus, Built, COOKie, Chroma, Eva Solo, Fissler, GrillPro, Kasumi, KARE Design, Lechuza, London Pottery, Lurch, MSC, Morphy Richards, Prepara, Reisenthel, Rosendahl, Stanley czy Villeroy & Boch.

W sklepie FIDE.pl znajdziemy wszystko, co potrzebne jest dla naszej kuchni zaczynając od stylowych noży kuchennych, a kończąc na wykonanych z pierwszej jakości materiału garnkach. Zastawy stołowe, karafki, dzbanki, kieliszki, zestawy do sushi lub fondue, fantazyjne kieliszki do jajek. Czy to nie brzmi jak unikatowy prezent dla bliskiej osoby?

W ofercie FIDE.pl znajdują się także produkty niezbędne w naszej łazience, ale także te które posłużą do jej dekoracji. Lustra o ciekawych kształtach, zabawne kubki na szczoteczki do zębów, stylowe mydelniczki – tego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie! Ponadto możesz zamówić wszystko do biura, ogrodu, a nawet Twojego baru! Dzięki licznym okazjom cenowym produkty z FIDE.pl mogą być Twoje już dziś.

FIDE.pl gwarantuje najwyższą jakość zakupionych produktów oraz szybkość ich dostarczenia. Jeśli wartość zakupionego towaru przekroczy 300 zł, to przesyłka dotrze do Ciebie całkowicie za darmo. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje