Wyszukaj kody i promocje

 

Funkcja Innowacja Design Elegancja – w tych czterech słowach można opisać każdy produkt oferowany przez sklep online FIDE.pl. Jest on  najstarszym w Polsce sklepem internetowym oferującym produkty wyposażenia i dekoracji wnętrz. Swoją działalność rozpoczął w 2002 roku i od tego czasu nieustannie wzbogaca swój asortyment.

Ofertę sklepu stanowią produkty znanych i cenionych marek takich jak Alessi, Aladdin, Blomus, Built, COOKie, Chroma, Eva Solo, Fissler, GrillPro, Kasumi, KARE Design, Lechuza, London Pottery, Lurch, MSC, Morphy Richards, Prepara, Reisenthel, Rosendahl, Stanley czy Villeroy & Boch.

W sklepie FIDE.pl znajdziemy wszystko, co potrzebne jest dla naszej kuchni zaczynając od stylowych noży kuchennych, a kończąc na wykonanych z pierwszej jakości materiału garnkach. Zastawy stołowe, karafki, dzbanki, kieliszki, zestawy do sushi lub fondue, fantazyjne kieliszki do jajek. Czy to nie brzmi jak unikatowy prezent dla bliskiej osoby?

W ofercie FIDE.pl znajdują się także produkty niezbędne w naszej łazience, ale także te które posłużą do jej dekoracji. Lustra o ciekawych kształtach, zabawne kubki na szczoteczki do zębów, stylowe mydelniczki – tego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie! Ponadto możesz zamówić wszystko do biura, ogrodu, a nawet Twojego baru! Dzięki licznym okazjom cenowym produkty z FIDE.pl mogą być Twoje już dziś.

FIDE.pl gwarantuje najwyższą jakość zakupionych produktów oraz szybkość ich dostarczenia. Jeśli wartość zakupionego towaru przekroczy 300 zł, to przesyłka dotrze do Ciebie całkowicie za darmo. 

 

Popularne promocje - TOP 5

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje