Wyszukaj kody i promocje

 

EuroFlorist to firma, która umożliwia wysłanie kwiatów w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. EuroFlorist posiada sieć prawie 10 000 kwiaciarni w Europie i jest członkiem Teleflor International, organizacji która koordynuje wymianę zleceń kwiatowych pomiędzy 180 krajami na całym świecie.

W celu ułatwienia klientom przesyłek kwiatowych EuroFlorist stworzyło stronę internetową www.twojekwiaty.pl. Dzięki niej klienci mogą robić zamówienia online, bez wychodzenia z domu! Przesyłka jest dostarczana w mniej niż 24 godziny przy zachowaniu świeżości kwiatów.

Klient ma do wyboru wiele kompozycji kwiatowych, w różnych cenach i na różne okazje. Można zakupić wiązanki pogrzebowe, kwiaty na ślub, ale także rośliny doniczkowe. Na stronie internetowej funkcjonuje kreator bukietów róż, dzięki któremu samemu można stworzyć kompozycję. Niezdecydowany klient może liczyć na wsparcie specjalisty, który pomoże w wyborze kwiatów. Należy jedynie określić okazję oraz preferencje osoby, która zostanie obdarowana.

EuroFlorist klientom robiącym zakupy online oferuje nie tylko kwiaty! W asortymencie znaleźć można upominki takie jak kosze z owocami lub słodkościami, maskotki, czekoladki, wina i karty kwiatowe, które można wymienić na kwiaty w lokalnych sklepach EuroFlorist.

Robiąc zakupy w EuroFlorist zbiera się punkty programu lojalnościowego PAYBACK. Każda wydana złotówka oznacza jeden punkt więcej na koncie PAYBACK.

Promocje i rabaty sprawiają, że można zaskoczyć bliskich miła niespodzianką za małe pieniądze! Dzięki kodom rabatowym ceny te mogą być jeszcze niższe. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje