Wyszukaj kody i promocje

 

ESCC (European School of Corespondence Courses) jest największą tego typu instytucją w Europie, która zajmuje się edukacją na odległość. ESKK (Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego) jest polską placówką wyżej wymienionej organizacji i funkcjonuje od 1991 roku. ESCC posiada swoje oddziały także w Rumunii, Rosji, Ukrainie, Kazachstanie oraz na Węgrzech i Ukrainie.

Metoda dydaktyczna stosowana przez ESCC jest sprawdzoną metodą edukacji korespondencyjnej, która z powodzeniem funkcjonuje od lat w USA i Europie Zachodniej. Uczeń sam wybiera tempo dostosowane do swojego poziomu i ma zapewnioną opiekę osobistego nauczyciela. Metoda ta gwarantuje kursantowi szybkie postępy w nauce.

Kursy oferowane przez ESCC maja wysoki poziom merytoryczny, gdyż są opracowywane przez najlepszych fachowców z danych dziedzin.

W ofercie znajdziemy kursy językowe – do wyboru: język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, języki skandynawskie, orientalne i wiele innych. Kursy podzielona są na różne poziomy: początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany, a nawet język biznesowy!

ESCC ma do zaoferowania także kursy komputerowe, księgowe, zawodowe, psychologiczne, parapsychologiczne oraz artystyczne. Do wyboru są również szkolenia dziedzin takich jak: Dom i Ogród, Moda i Uroda oraz Relaks i Rekreacja.

Ceny kursów nie są wygórowane i kształtują się – w zależności od rodzaju – na poziomie kilkudziesięciu złotych za miesiąc nauki. Promocje i rabaty sprawiają, że ceny te mogą być jeszcze niższe! 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje