Wyszukaj kody i promocje

 

eOfficemedia.pl to sklep biurowy online. W prosty i szybki sposób można zamówić wszystko czego potrzebujesz do swojego biura.

eOffice Media gwarantuje artykuły biurowe w dobrej cenie. W ofercie znajdują się produkty znanych i cenionych marek, ale także tańsze zamienniki w dobrej jakości.

Bogaty asortyment sprawi, że za pomocą jednego zamówienia wyposażysz swoje biuro we wszystkie niezbędne rzeczy. Papier biurowy, papier ozdobny, artykuły do pisania takie jak długopisy, pióra czy markery -  to tylko część oferty eOffice Media. Akcesoria do archiwizacji danych, tusze i tonery, drukarki, bindownice, kalkulatory, nośniki danych, środki czyszczące,  kalendarze, a nawet meble i urządzenia multimedialne do Twojego biura teraz możesz zamówić nie ruszając się z niego! Dzięki kodom rabatowym zakupy w eOffice Media możesz robić nie martwiąc się o koszty.

Sklep oferuje kilka możliwości zapłaty za zamówione produkty. Możesz zapłacić kartą kredytową, przelewem lub gotówką w momencie dostawy. Dla firm istnieje możliwość płatności 7 dni po otrzymaniu towaru. Gdyby towar okazał się niezgodny z Twoim zamówieniem, to zawsze masz możliwość zwrotu zakupów w przeciągu 14 dni!

Dla eOffice Media bardzo ważny jest Twój czas dlatego firma zapewnia dostawę w przeciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Dodatkowo jeśli wartość zamówienia wyniesie minimum 249 zł brutto, to za dostarczenie produktów do Twojego biura nic nie zapłacisz! Nie bądź zdziwiony gdy zamówionych produktów będzie w paczce więcej niż na zamówieniu – eOffice Media dla swoich klientów chętnie dorzuca gratisy! 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje