Wyszukaj kody i promocje

 

Empikfoto.pl wykona dla Ciebie najlepszej jakości odbitki, ale nie tylko! W ofercie firmy znajduje się mnóstwo produktów, które mogą posłużyć za wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

Empikfoto.pl wykona dla Ciebie odbitki w najwyższej jakości HD i to wszystko w najlepszej na rynku cenie! W ofercie firmy znajdują się także zdjęcia panoramiczne oraz zdjęcia XXL. Wszystko to oczywiście wykonane na profesjonalnym papierze marki KODAK.

Co powiesz na fotoprezenty takie jak kubek lub kufel z Twoim zdjęciem? Świetnym prezentem dla dziecka będzie dowolne zdjęcie na pluszowym misiu lub po prostu wykonane z niego puzzle. Zaprojektowane przez Ciebie notesy, zeszyty, fotokartki czy ubrania to tylko część oferty empikfoto.com.

Już od 49,90 zł samodzielnie możesz zaprojektować fotozeszyty lub fotoksiążki, które również mogą posłużyć jako prezent dla bliskich lub po prostu pamiątka dla Ciebie. Tylko kilka minut trwa projekt i zamówienie Twojego oryginalnego kalendarza ściennego lub biurkowego. Za pomocą naklejek z Twoimi zdjęciami możesz ozdobić laptopa, lodówkę, ścianę, cokolwiek tylko chcesz! Empikfoto.pl jest w stanie na życzenie klienta wykonać nawet tapetę z dostarczonych zdjęć.

Wszystko to dostępne jest w super niskich cenach. Dzięki kodom promocyjnym możesz sprawić prezent wyjątkowy bliskim lub sobie!

Zamówienie możesz odebrać osobiście w jednym z wielu punktów empikfoto w kraju lub poprosić o dostawę do domu.  Kurier UPS zamówienia powyżej 200 zł  dostarczy Ci całkowicie za darmo. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje