Wyszukaj kody i promocje

 

Empik jest największą i najbardziej rozpoznawalną w Polsce siecią sprzedaży dóbr kultury. Na chwilę obecną posiada w Polsce prawie 200 sklepów, a rocznie zakupy robi w nich 30 milionów ludzi.

Empik.com jest sklepem online, który posiada asortyment taki sam jak sklepy stacjonarne empik, a czasami nawet jego oferta jest szersza!

Książki dla dzieci i młodzieży, fantastyka, kryminały, poradniki, literatura akademicka – to tylko część oferty działu „Książka”. Bardzo szeroki wybór oferuje nam empik.com także w zakresie popularnych ostatnio audiobooków i ebooków. W asortymencie znajdują się także rożnego rodzaju filmy na nośniki DVD i Blu – Ray, w tym także filmy 3D; setki płyt audio z muzyką; gry na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo; drobna elektronika taka jak aparaty cyfrowe, telefony, nawigacje czy tablety. Artykuły sportowe i perfumeria są dopełnieniem różnorodnej oferty.

Empik.com to świetne miejsce dla każdego kto szuka kultury, rozrywki, ale także prezentu dla bliskiej osoby. Dzięki kodom promocyjnym, wyprzedażom i licznym promocjom wszystko to można mieć za niewielką kwotę!

Każde zakupy można zamówić do sklepu stacjonarnego całkowicie za darmo. Gdy natomiast wartość zakupów przekroczy 200 zł, to kurier UPS dostarczy nam je gratisowo do domu.

Empik jest partnerem PAYBACK. Oznacza to, że robiąc zakupy w empik.com zbierasz punkty, które później możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, na środki na e-karcie empik.com lub zapłacić nimi za dowolne produkty z oferty sklepu online empik. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 punkt PAYBACK. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje