Wyszukaj kody i promocje

 

Potrzebujesz szybko gotówki? Zobaczyłeś w sklepie super okazję, ale zabrakło Ci pieniędzy? Pojawiły się w Twoim domu niespodziewane wydatki, a do wypłaty pozostało jeszcze kilka dni?  Ekspres Kasa Ci pomoże!

Ekspreskasa.pl należy do Grupy Ferratum, która oferuje mikropożyczki za pomocą kanałów elektronicznych takich jak Internet czy telefon komórkowy. Firma gwarantuje klientom mobilność, dostępność i szybkość pożyczek. Grupa Ferratum jest obecna w 19 krajach na całym świecie

Klienci mogą otrzymać drobną pomoc finansową w kwocie od 50 zł do 2000 zł na okres 15, 30 lub 60 dni. O pożyczkę może starać się każda osoba w wieku pomiędzy 21 a 70 lat, która nie jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Długów. W większości przypadków pożyczki zostają udzielone w przeciągu kilku minut gdyż procedury biurokratyczne są ograniczone do absolutnego minimum.

W 2011 roku Ferratum Poland – właściciel ekspreskasa.pl – został wyróżniony przez Krajowy Rejestr Długów za etyczne i bezpieczne działanie oraz rzetelne podejście do każdego klienta.

Dzięki kodom rabatowym spłata mikro-pożyczki będzie niższa niż myślałeś!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje