Wyszukaj kody i promocje

 

Edom.pl to certyfikowany, międzynarodowy system rezerwacji domów i apartamentów wakacyjnych. Założyciel Edom.pl jest niemiecki e-domizil, którego założyciele to osoby z ogromnym doświadczeniem w turystyce, doradztwie prawnym, przemyśle samochodowym itp. W Niemczech i Szwajcarii firma cieszy się ogromna popularnością. Co roku na urlop do domków letniskowych i apartamentów zarezerwowanych dzięki e-domizil wyjeżdża pół miliona osób!

Portal Edom.pl to ogromne ułatwienie i niewymierne korzyści dla polskich turystów. Przede wszystkim jest to ogromne źródło informacji o obiektach do wynajęcia. Dostępność portalu 24 godziny na dobę ułatwia kontakt pomiędzy potencjalnym najemcą, a osobą wynajmującą dom czy apartament. Rezerwacja online nieruchomości to z pewnością przyszłość branży turystycznej, w działalność portalu Edom.pl będzie mieć na nią znaczący wpływ!

Jak to działa? Klient przy pomocy prostej wyszukiwarki może znaleźć interesujący go domek/apartament. Wystarczy wpisać interesujący nas kraj, region, miejscowość, rodzaj obiektu, ilość osób, termin przyjazdu i długość pobyt. Można określić także więcej parametrów wyszukiwania takich jak: basen, zmywarka, TV, pralka, sauna czy tolerancja obiektu na zwierzęta. Po wprowadzeniu tych danych system wyszuka oferty dopasowane do naszych potrzeb. Teraz do nas należy decyzja, na którą opcje się zdecydujemy.

Rezerwacja nieruchomości na nasz urlop online to wielka wygoda i oszczędność czasu. Skorzystaj z darmowych kodów rabatowych i przekonaj się jakie jeszcze korzyści niesie za sobą wynajem online!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje