Wyszukaj kody i promocje

 

Deichmann to firma z mocno ugruntowana pozycją na rynku, która w tym roku obchodzi stulecie istnienia. Spółka Deichmann SE na chwilę obecną posiada prawie 3200 sklepów w 23 krajach. Pomimo tak wielkiego sukcesu Deichmann pozostaje ciągle biznesem rodzinnym.

Firma specjalizuje się w sprzedaży butów, ale nie tylko. W asortymencie sklepu znajdziemy także torebki, plecaki, portfele, szale i skarpetki.

Firma ciągle podąża za modą i nowymi trendami, ale Deichmann to nie tylko atrakcyjność kolekcji. To przede wszystkim wysoka jakość produktu, która zadowoli nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Deichmannn posiada przystępne ceny dzięki zakupowi dużych ilości towaru bezpośrednio u producenta oraz dużym doświadczeniu w handlu obuwniczym.

Wśród marek dostępnych w Deichmann znajdują się między innymi: 5th Avenue, Adidas Performance, Adidas Neo Label, AM Shoes, Elefanten, Ariane, Borelli,  Claudio Conti, Easy Street, Fila, Gallus, Graceland, Hello Kitty,  Kappa, Memphis One, Nike, Reebok, Puma, Victory.

Robiąc zakupy online na stronie deichmann.pl masz zagwarantowaną darmową dostawę już przy zamówieniach od 49 zł.  Dodatkowo firma oferuje bezpłatny zwrot i wymianę towaru w dowolnym sklepie Deichmann w całym kraju! W ofercie sklepu online znajduje się wiele produktów, które są dostępne tylko w sklepie internetowym i nie kupisz ich w żadnym sklepie stacjonarnym Deichmann. Sklep online oferuje wiele promocji. Liczne okazje i przeceny sprawiają, że zakupy możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje