Wyszukaj kody i promocje

 

Firma Decorations z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2005 roku. Pierwszy sklep internetowy rozpoczął działalność w 2009 roku.

Oferta sklepu obejmuje asortyment materiałów dekoracyjnych, wykończeniowych, chemii budowlanej i materiałów wykończeniowych. Klienci w ofercie znajdą tapety do kuchni, łazienki, salonu ale także dla dzieci i młodzieży.

Ostatnimi laty można zaobserwować powrót mody na fototapety. Jest to prosty i wygodny sposób na urozmaicenie wnętrz. Zalętą fototapet jest to, że nie trzeba się do nich przyzwyczajać na stałe. Gdy tylko obecna nam się znudzi, to w prosty sposób można zamienić ją na nową. Dzięki szerokim wyborze fototapet w Decorations można totalnie odmienić dotychczasowy wystrój wnętrza domu. Plaża, las, wodospad a może pustynia? Wybór należy do Ciebie. Od teraz takie widoki możesz mieć na ścianie! I to wszystko w bardzo przystępnych cenach dzięki licznym rabatom i upustom.

Jak urozmaicić pokój dziecka? Decorations proponuje kolorowe tapety do malowania lub fototapety z uwielbianymi przez dzieci superbohaterami z kreskówek.

 Decorations w sprzedaży posiada szablony i naklejki dekoracyjne na ściany, okna, a nawet na lodówkę! Wybór farb także jest bardzo duży. Farby specjalne (np. do betonu), farby do drewna, akrylowe, gruntujące, strukturalne, lateksowe i pigmentowe znajdziesz tutaj w różnych kolorach! Decorations oferuje również dywany i tekstylia takie jak pościele czy tkaniny.

Decorations co produkty najwyższej jakości w zasięgu Twojej ręki. Duża ilość promocji i rabatów powoduje, że zakupy w Decorations to czysta przyjemność za niską cenę. 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje