Wyszukaj kody i promocje

 

Conrad Electronic Sp.z.o.o jest oddziałem niemieckiej organizacji Conrad Elecrtonic SE, która istnieje na rynku już od 90 lat! Firma prężnie działa w 12 państwach Europy, w tym w Polsce od roku 2010. Conrad jest liderem sprzedaży wysyłkowej techniki i elektroniki w Polsce.

Firma posiada 400 000 produktów w ofercie, z czego aż 95 % dostępne jest „od ręki”. W asortymencie znaleźć można między innymi: produkty z kategorii elektryka samochodowa, nagłośnienie samochodu, konserwacja i pielęgnacja samochodu, oświetlenie samochodu, nawigacja GPS, elementy elektroniczne czynne, kable, czujniki, elektromechanika, komputery, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne i oprogramowanie do wymienionych sprzętów, akumulatory, baterie, ładowarki. W dziale hobby znaleźć można instrumenty muzyczne, artykuły z kategorii modelarstwo, akcesoria do fitnessu i wiele innych. Oprócz wyżej wymienionych firma oferuje artykuły AGD oraz szeroko pojęte multimedia. Jak widać asortyment Conrad jest bardzo obszerny.

Zakupy można zrobić w przystępnych cenach bez wychodzenia z domu. Dzięki nowoczesnemu centrum logistycznemu w Niemczech Conrad gwarantuje szybką dostawę i możliwość zwrotu towaru w przeciągu dwudziestu dni od daty zakupu. Wszystkie produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

 Szereg ofert specjalnych i promocji sprawiają, że Conrad posiada bardzo konkurencyjną ofertę, a dzięki kodom rabatowym kwota na rachunku może być jeszcze niższa! Dla stałych klientów firma posiada atrakcyjny system rabatów i upustów. Musisz to sprawdzić!

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje