Wyszukaj kody i promocje

 

Kto z nas nie lubi otrzymywać prezentów? Kto z nas nie lubi słodkości? A gdyby te dwie rzeczy połączyć w jedność? Czekoladowe prezenty! To właśnie oferuje nam Chocolissimo! Firma obecna jest na polskim rynku od 2004 roku i oferuje czekoladowe produkty premium tworzone przez zakłady cukiernicze z Francji, Belgii, Szwajcarii, Holandii, Niemiec, Australii. Czekolada, z której wytwarzane są produkty Chocolissimo to pilnie strzeżona od lat receptura. Sam przekonaj się jak smakuje!

Na stronie chocolissimo.pl znajdziesz szeroki wybór czekoladek … na różne okazje, w różnych kształtach i smakach. Sklep umożliwia wysyłkę czekoladowych życzeń z dowolnego miejsca na Ziemi do dowolnego miejsca w Polsce oraz wielu innych w Europie.  Flagowym produktem są czekoladowe telegramy. Nie ma lepszego sposobu na okazanie emocji i uczuć! Za pomocą słodkich czekoladek możesz bliskiej osobie przekazać jaki tylko chcesz komunikat. Zamiast czekoladowych literek możesz także wysłać skomponowany przez Ciebie zestaw pralinek. Smak, rodzaj czekoladek oraz pudełeczko pozostaje do Twojego wyboru. Orzechy, kawa czy owoce? Wybór należy do Ciebie!

Czekoladki Chocolissimo będą oryginalnym pomysłem na prezent dla gości weselnych lub jako podziękowania dla rodziców. Imieniny, urodziny, rocznica, dzień babci a nawet dzień nauczyciela. Chocolissimo posiada słodkie prezenty na każdą z tych okazji oraz na wiele innych! Dzięki kodom rabatowym i licznym okazjom cenowym możesz co chwilę swoich bliskich obdarowywać słodkościami bez martwienia się o koszty. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje