Wyszukaj kody i promocje

 

Co stoi za ogromnym sukcesem butów marki Crocs? Ich niezniszczalność! Wiele można o tych butach powiedzieć -  niektórzy mówią, że je się kocha lub nienawidzi. Dla jednym wyglądają pociesznie, dla drugich są po prostu niezgrabne. Ich trwałość jest jednak rzeczą, której nikt im nie odmówi!

Historia firmy rozpoczęła się ponad 10 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Amerykański przedsiębiorca George Boedecker Jr rozpoczął produkcję klapek z tworzywa lekkiego i przeciwbakteryjnego Croslite. Obuwie to miało docelowo trafiać tylko do centrów odnowy biologicznej. Ich lekkość, trwałość oraz ciekawy wygląd szybko sprawiły, że buty Crocs zdobyły popularność wśród gwiazd, polityków oraz zwykłych ludzi. Chciał mieć je każdy, młody i dorosły, kobieta i mężczyzna. Wszyscy chwalili je za ich lekkość, przewiewność i oczywiście niezniszczalność.

Crocs posiada wiele salonów firmowych, ale także sklep sprzedaży internetowej.

Obecnie oferta firmy bardzo się rozwinęła. Buty Crocs to nie tylko kolorowe klapki z dziurkami, ale także modne sandały, baleriny, kozaki, koturny, botki, śniegowce, adidasy i inne. W asortymencie znajdują się artykuły dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Dla tych ostatnich firma uszykowała szeroką gamę bucików z bohaterami bajek. Noszenie takich butów to czysta przyjemność!

Skorzystaj z naszych darmowych kodów promocyjnych i ciesz się atrakcyjnymi cenami butów Crocs. Zamówione przez ciebie produkty kurier dostarczy wprost pod Twoje drzwi, a jeśli wartość zakupów przekroczy 80 złotych, to za dostawę nic nie zapłacisz!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje