Wyszukaj kody i promocje

 

Sklep online bron.pl to lider sprzedaży broni bez zezwoleń w Polsce posiadający wiele certyfikatów i wyróżnień. Firma w 2013 roku otrzymała Złoty Laur Konsumenta, co świadczy o zaufaniu jakim klienci obdarzyli bron.pl.

Właścicielem sklepu bron.pl jest firma KOTLER, która jest jedynym w Polsce importerem marek takich jak: UMAREX-WALTHER, DAYSTATE, WEBLEY, LOGUN, AIR MASTER, BLOW, BMK, LIDER, COLDSTEEL, SPYDERCO, THEOBEN, SMK, PIEXON, BROCOCK, BROWNING, MIDLAND DIVING, MTC OPTICS, SIMMONS - WEAVER OPTICS oraz DOGCHASER, 5.11 TACTICAL.

Flagowymi produktami sklepu bron.pl, jak sama nazwa mówi jest broń. W asortymencie znajdują się różnego rodzaju wiatrówki i osprzęt do nich, broń sportowa oraz air soft gun – pistolety, strzelby, pistolety maszynowe, karabiny gazowe, sprężynowe i elektryczne.

Oferta sklepu zawiera także kabury i pokrowce na broń, repliki dekoracyjne broni białej, pistoletów i karabinów, noże i scyzoryki, łuki i proce, lunety celownicze, lornetki, noktowizory, dalmierze, latarki oraz wszystko do paintball’a.

Bron.pl to sklep nie tylko dla hobbystów. Jest to także miejsce dla każdego, kto szuka ciekawego prezentu dla brata, taty czy męża. Każdy z wymienionych będzie zadowolony z prezentu tak oryginalnego jak ziemny wykrywacz metali czy replika średniowiecznej broni.

Wszystkie produkty objęte są gwarancją. Wysyłka nastepuje w przeciągu 24 h od momentu złożenia zamówienia. We współpracy z Lukas Bankiem oraz Żaglem S.A. firma oferuje sprzedaż ratalną bez żadnych zaświadczeń.

Skorzystaj z darmowych kodów rabatowych i ciesz się zakupami w bron.pl za niską cenę!

  

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje