Wyszukaj kody i promocje

 

Avon to ekskluzywna marka kosmetyków, której historia sięga końca XIX wieku. Obecnie firma działa w 135 ponad krajach na całym świecie osiągając sprzedaż na poziomie miliardów dolarów. Dystrybucja kosmetyków odbywa się na systemie sprzedaży bezpośredniej przy pomocy konsultantek. Tylko w nielicznych krajach, w których sprzedaż taka jest zakazana, produkty Avon dostać można w sklepach detalicznych.

W Polsce marka pojawiła się na początku lat dziewięćdziesiątych i od razu zyskała rzesze wiernych klientek. Od 1997 roku w mazowieckiej miejscowości Gawrolin funkcjonuje jedna z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków Avon.

Wizją firmy jest zaspokajanie potrzeb kobiet w zakresie produktu i obsługi. Właśnie dlatego Avon – wychodząc naprzeciw klientom – zaczął oferować wysokiej jakości kosmetyki także w sprzedaży online. Na stronie www.avon.pl znaleźć można pełną ofertę firmy. Kolorowe kosmetyki do makijażu, produkty do pielęgnacji twarzy, ciała oraz włosów, perfumy damskie i męskie, artykuły potrzebne do domowego SPA – to tylko część asortymentu internetowego sklepu Avon. Wszystko to nabyć można w atrakcyjnych cenach dzięki licznym promocjom i wyprzedażom. Wybrane kosmetyki należy wrzucić do wirtualnego koszyka, a ich dostawą do naszego domu zajmie się konsultantka, która uprzednio się z nami w tej sprawie skontaktuje. Sprawnie, szybko i wygodnie. 

Warto pamiętać, że kupując produkty Avon wspieramy akcje społeczne organizowane przez firmę, m. in. Avon kontra rak piersi oraz Avon kontra przemoc. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje