Wyszukaj kody i promocje

 

„Jeśli myślisz, że jest coś ważniejszego niż klient, to pomyśl jeszcze raz!” – oto motto firmy Auto Europe, firmy która dba o profesjonalną obsługę klienta. Auto Europe od ponad pięćdziesięciu lat jest liderem w pośrednictwie wynajmu aut na całym świecie. Firma oferuje wynajem samochodów w ponad 8000 lokalizacji w ponad 130 krajach. Dla wygody klientów istnieje możliwość rezerwacji aut online poprzez stronę autoeurope.pl.

Praktyczna wyszukiwarka na stronie internetowej pomoże każdemu z nas szybko i nie ruszając się z fotela wynająć auto. Wystarczy, że kraj, miasto oraz punkt odbioru i zaznaczymy dzień, w którym chcielibyśmy samochód odebrać i zwrócić. Wyszukiwarka po kilku sekundach pokaże nam propozycje kilku aut – do nas należy decyzja na które się zdecydujemy!

Oferta autoeurope.pl to nie tylko rezerwacja aut w całej Europie. To także możliwość rezerwacji luksusowych , kempingowych oraz sportowych samochodów, wynajem aut  z kierowcą oraz usługi przewozu.

Jeśli klient dokonał już rezerwacji samochodu, ale zmienił zdanie, to ma możliwość anulacji lub zmiany rezerwacji do 48 godzin przed odbiorem auta.

Autoeurope.pl dla swoich klientów ma uszykowane liczne promocje oraz gratisy upgrades, które polegają na tym, że w cenie samochodu niższej klasy klient otrzymuje auto klasy wyższej! Dzięki kodom rabatowym korzyści płynące z rezerwacji samochodów online mogą być jeszcze większe. Przekonaj się sam!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje