Wyszukaj kody i promocje

 

Ubezpiecz swój samochód w Allianz Direct. Robiąc to online oszczędzisz czas i pieniądze. Niska składka ubezpieczeniowa wynika z tego, że zawarcie umowy odbywa się bez pośredników jakimi są agenci ubezpieczeniowi.

Zawieranie umowy odbywa się bez wychodzenia z domu, a polisa może zostać przesłana przez ubezpieczyciela na adres e-mail, co pozwala wydrukować ją i mieć zawsze przy sobie w razie kontroli. Łatwość zawierania umów w ten sposób sprawia, że wartość rynku ubezpieczeń direct stale rośnie. Główną grupę, bo aż 90 % zawieranych umów stanowią ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC.

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem samochodu. Allianz Direct oferuje ubepiecznie AC nie tylko od kradzieży czy zniszczenia auta. Autocasco dotyczy także kradzieży wyposażenia pojazdu – nawet fotelika dziecięcego! Jeśli wybierzesz Allianz Direct, to masz pewność, że auto będzie ubezpieczone także na wypadek zdarzeń takich jak powódź, pożar czy huragan.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC w Allianz Direct zagwarantuje Ci porycie przez firmę kosztów, które w razie wypadku wyrządziłbyś innym uczestnikom ruchu drogowego. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, także nie zwlekaj i podpisz umowę z Allianz Direct już dziś!

Jeśli chcesz mieć pewność, że niezależnie rodzaju szkody Twojego samochodu uzyskasz szybką i profesjonalna pomoc, to ubezpiecz swoje auto w Allianz Direct. Szybkość działania i niezawodność firmy została potwierdzona prestiżowych rankingach. Dzięki darmowym kodom rabatowym kwota ubezpieczenia będzie niższa niż myślałeś!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje