Wyszukaj kody i promocje

 

Promocja na Pieluchy i chusteczki nawilżające firmy pampers w sklepie internetowym Agito.

W ofercie między innymi pieluchy Pampers Active Baby VP rozmiar 3 midi 3 opakowania po 62 sztuki pieluszek w jednym oraz chusteczki  w zestawie, materiał chroniący przed otarciami, podwójna warstwa chłonna, rozciągliwe, elastyczne boczki, dla dzieci od 4 do 9 kg, pieluszka zapewnia uczucie suchości do 12 godzin dzięki czemu dziecko może przespać spokojnie noce, w cenie 124,97 zł.

Pieluchy Pampers Active Baby VP 3 midi 62 sztuki w jednym opakowaniu, materiał chroniący przed otarciami, podwójna warstwa chłonna, rozciągliwe, elastyczne boczki, dla dzieci o wadze 4 do 9 kg, w cenie 44,99 zł.

Pieluchy Pampers Active Baby VP 4 maxi 3 opakowania  po 54 sztuki pieluszek w jednym oraz chusteczki w zestawie, materiał chroniący przed otarciami, podwójna warstwa chłonna, rozciągliwe, elastyczne boczki, dla dzieci o wadze od 7 do 14 kg, w cenie 124,97 zł.

Pieluchy Pampers Active Baby VP rozmiar 6 Extra Large 3 opakowania po 40 sztuk pieluszek w jednym oraz chusteczki w zestawie, materiał chroniący przed otarciami, podwójna warstwa chłonna, rozciągliwe, elastyczne boczki, dla dzieci o wadze od 14 kg, w cenie 124,97 zł.

Zobacz już dziś tą i inne promocje w sklepie internetowym Agito. Promocja trwa do 15 listopada 2014 roku.

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje