Wyszukaj kody i promocje

 

Aer Lingus to narodowe linie lotnicze Irlandii. Siedziba główna firmy znajduje się na lotnisku w Dublinie. Aer Lingus posiada 43 samoloty i obsługuje około 10 milionów pasażerów rocznie. Głównym zadaniem przewoźnika jest oferowanie połączeń lotniczych z Irlandii do reszty świata oraz z całego świata do Irlandii w konkurencyjnych cenach. Firma oferuje nie tylko przewóz osób, ale także transport towarów na terenie Wielkiej Brytanii, Europy i Stanów Zjednoczonych.

Poprzez stronę aerlingus.com/pl możesz zarezerwować nie tylko lot do Irlandii. Dzięki współpracy z wieloma liniami lotniczymi Aer Lingus oferuje także loty do Stanów Zjednoczonych. W bardzo atrakcyjnej cenie możesz polecieć z Warszawy lub Krakowa do Dublina i tam przesiąść się w samolot do Nowego Jorku ( lotnisko JFK ). Lecieć do USA z Aer Lingus możesz już za 1190 zł!

Aer Lignus oferuje także loty z Polski do Stanów Zjednoczonych w klasie biznes. Już za 3579 zł możesz lecieć do Nowego Jorku ( JFK), Bostonu (BOS) lub Chicago (ORD). Czy jesteś w podróży służbowej czy lecisz do USA dla przyjemności, to Aer Lingus zagwarantuje Ci w klasie biznes miejsca sypialniane, filmy, muzykę i gry na Twoje życzenie, gniazdko elektryczne przy każdym siedzeniu i kuchnię na najwyższym poziomie przez cały czas trwania podróży.

Aer Lingus wykonuje loty do portów lotniczych znajdujących się w dogodnych dla klientów miejscach. W Polsce Aer Lingus ląduje na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie.

Aer Lingus proponuje loty w bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki darmowym kodom rabatowym cena za przeloty może być jeszcze niższa. Przekonaj się sam!

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje