Wyszukaj kody i promocje

 

Accor jest dużym, międzynarodowym konsorcjum działające na rynku turystycznym i zrzeszające sieci hoteli, restauracji i biur podróży. 45 lat doświadczenia i wiedzy sprawia, że Accor jest liderem w swej dziedzinie na rynku europejskim i jedną z wiodących marek na świecie. Do sieci hoteli należy między innymi Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis, Orbis, Etap.  Accor posiada ponad 3500 hoteli w 92 krajach na świecie, co korzystnie wpływa na atrakcyjność oferty firmy.

Dzięki niesamowitym promocjom dostępnym na accorhotels.com każdy z nas może zwiedzać świat. Za niewielkie pieniądze zwiedzaj romantyczny Paryż, antyczny Rzym, pełen zabytków Kraków,  słoneczną Barcelonę lub poczuj szaloną atmosferę panującą nocą w Bangkoku! Londyn za 150 zł? Z accorhotels.com to możliwe. Przekonaj się sam!

Na accorhotels.com dostępne są także promocyjne oferty weekendowe i rodzinne. Wybierz się na wakacje z dzieckiem i ciesz się licznymi przywilejami. Nocleg i śniadanie dla dziecka nie kosztuje nic! Za osobny pokój zapłacisz tylko 50% regularnej ceny.

Jeśli zdecydujesz się na rezerwację hotelu 30 dni przed planowanym pobytem, to możesz liczyć nawet na 30% rabatu.     Możesz zobaczyć Wielki Chiński Mur, przepłynąć się gondolą wzdłuż Wenecji lub zasmakować słońca Miami i do tego zaoszczędzić sporo gotówki! Brzmi świetnie prawda? To teraz pomyśl, że wykorzystując darmowe kody rabatowe zaoszczędzisz jeszcze więcej. Niewiarygodne, ale prawdziwe. Nie zwlekaj i przekonaj się sam już teraz. Podróże dookoła świata jeszcze nigdy nie były tak blisko. Masz je teraz na wyciągnięcie ręki. W każdym miejscu na świecie Accor zagwarantuje Ci wspaniały pobyt i niezapomniane chwile. 

 

O kody-promocyjne.pl

Korzystamy z plików cookies

Wyszukiwarka kodów

Wyszukaj kody i promocje