Firma 1&1 Internet to lider wśród dostawców usług internetowych na rynkach USA i europejskich – w tym polskim. Wśród 12,5 miliona zadowolonych klientów znajdują się osoby prywatne, osoby wykonujące wolne zawody oraz firmy.

1&1 to najlepszy wybór jeśli chcesz szybo stworzyć własną stronę internetową, ale nie znasz się na oprogramowaniu. Wystarczy tylko kilka kliknięć i Twoja witryna pojawi się w sieci dzięki 1&1 MyWebsite. Do wyboru masz MyWebsite Business kierowany do firm oraz MyWebsite Personal do tworzenia Twojej własnej, prywatnej strony internetowej.

Większość z nas korzysta już z poczty e-mail. Czy w komunikacji z innymi nie przeszkadza Ci ilość napływającego spamu? A być może denerwuje Ciebie, że wiele osób ma podobny adres e-mail do Twojego? 1&1 zna rozwiązanie na oba problemy. Już w najtańszym pakiecie możesz otrzymać 2 GB pamięci! Dodatkowo Twoja poczta e-mail może zostać połączona z unikatowym adresem www.

W Ofercie 1&1 znajdziesz także atrakcyjna pakiety oprogramowania i sprzętu komputerowego dla Ciebie i Twojego biznesu. Firma zajmuje się także rejestracją domen oraz ich przenoszeniem do 1&1. Na chwilę obecną 1&1 może się pochwalić liczbą 19 milionów zarejestrowanych domen biznesowych i prywatnych.

1&1 posiada ponad 70 tysięcy wydajnych serwerów Przy wsparciu najnowocześniejszych technologii firma zapewnia swoim klientom dostępność systemu w 99,9 %.

Dzięki darmowym kodom rabatowym wszystko to możesz mieć w super cenie! Sam się przekonaj i sprawdź ofertę na www.1and1.pl